واقعیت افزوده در هنر و گالری

واقعیت افزوده در هنر و گالری

سفر ما به قلمرو مسحورکننده واقعیت افزوده (AR) ادامه دارد و این فصل به بررسی تأثیر تحول‌آفرین AR در دنیای هنر، نمایشگاه‌ها و گالری‌ها می‌پردازد. فراتر از برنامه‌های کاربردی آشنا، به این خواهیم پرداخت که چگونه AR به ابزاری انقلابی برای هنرمندان تبدیل می‌شود، افزونه‌ای جذاب برای گالری‌ها، و جامعه‌ای پر رونق که نوآوری و خلاقیت را تقویت می‌کند.

 

AR در هنر:

پالت امکانات AR تبدیل به یک بوم پویا برای هنرمندان شده است و امکانات بی‌شماری را برای غنی‌سازی اشکال هنری سنتی ارائه می‌دهد. نقاشی‌هایی را تصور کنید که جان می‌گیرند، مجسمه‌هایی با عناصر تعاملی، یا اینستالیشن‌ها که شکاف بین واقعیت‌های فیزیکی و دیجیتال را پر می‌کنند. AR هنرمندان را قادر می‌سازد تا لایه‌هایی از داستان سرایی، عمق و تعامل را به خلاقیت‌های خود اضافه کنند و بینندگان را به تعامل با هنر به روش‌های جدید و فراگیر دعوت کند.

مزایای گالری ها و نمایشگاه ها:

افزایش تجربه بازدیدکنندگان:

تورهای هدایت‌شونده AR: از طریق پوشش‌های واقعیت افزوده، تورهای تعاملی و آموزنده را به بازدیدکنندگان ارائه دهید.
نصب همه جانبه: فضاهای نمایشگاه را به محیط های تعاملی و پویا تبدیل کنید.

زمینه سازی آثار هنری:

توضیحات AR:

اطلاعات دقیقی در مورد هر اثر هنری، فرآیند خلق آن و الهام هنرمند ارائه دهید.

داستان سرایی مجازی:

روایت هایی ایجاد کنید که درک بیننده از هنر را تکمیل و ارتقاء دهد.

دسترسی و فراگیر بودن:

AR چند زبانه:

با ارائه اطلاعات به زبان های مختلف از طریق AR موانع زبان را بشکنید.

محتوای قابل دسترس:

اطمینان حاصل کنید که همه، از جمله افراد دارای معلولیت، می توانند به طور کامل با این هنر درگیر شوند.

 

دعوت از هنرمندان و گالری‌ها:

برای هنرمندانی که به دنبال تقویت بیان هنری و گالری‌هایی هستند که مشتاقند تجربه نمایشگاه را دوباره تعریف کنند، وبسایت هنرهای هوش مصنوعی از شما برای پیوستن به انقلاب AR ما استقبال می‌کند. امکان ادغام AR را در فضاهای هنری، نمایشگاه ها و گالری های خود را کاوش کنید و بعد جدیدی از خلاقیت را باز کنید. ما به عنوان نماینده ی پلتفرم Artivive  تجربیات AR پیشرفته‌ای در گالری و موزه ایجاد میکنبم، و نیز به شما خواهیم آموخت که چگونه به یک هنرمند چگونه به صورت مستقل توسط این ابزار هنر واقعیت افزوده ی خود را ایجاد کنید و به خانواده ی طراحان هنرهای هوش مصنوعی بپیوندید. اگر به راهنماها و مشاوره نیاز دارید علاوه بر عضویت در خبرنامه ی رایگان ما و اطلاع زودهنگام از مقالات و آموزش های رایگان، جهت همکاری و دربافت مشاوره ی رایگان می‌توانید از قسمت همکاری با ما فرم تماس مربوطه را پر کنید.

به عنوان یک نمونه کار میتوانید تصویر سازی مقابل را مشاهده کنید.

سپس برای درک بهتر اپلیکیشن رایگان ARTIVIVE را از گوگل استور یا اپل استور دانلود و تصویر مقابل را با آن اسکن کنید.

واقعیت افزوده در هنر و گالری

 

همکاری جامعه:

 

AIARTS.IR چیزی بیش از یک پلتفرم است: این یک جامعه پر جنب و جوش از هنرمندان، سازندگان ویدیو و مبتکران است. با افراد همفکر خود همکاری کنید، پروژه های AR خود را به اشتراک بگذارید و در صفحات مجازی ما را منشن کنید.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *