قوانین و شرایط استفاده

شرایط و ضوابط ما با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد و به گونه ای طراحی شده که مشتریان ما می توانند به راحتی و با اطمینان خرید کنند.

این شرایط و ضوابط فقط در مورد کلیه فروشهایی که بصورت آنلاین ، تلفنی یا کتبی انجام می شود ، اعمال می شود، در موارد دیگری چون هدایای سازمانی و خرید های گروهی شرایط قابل مذاکره می باشد.

قیمت گذاری

تمام قیمت ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دریافت خواهد شد. ممکن است قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر کنند ، اما فقط در صورتی که به نفع شما باشد، روی سفارشات تایید شده ی شما اعمال خواهد شد.

سپرده ها

هزینه ای که برای هر سفارش یا کارت هدیه پرداخت شده قابل استرداد نیست.

پرداخت

شما می توانید با هر کارت اعتباری یا کارت نقدی به ریال و یا معادل آن با ارز دیجیتال پرداخت کنید.

تصاویر و توضیحات محصول

لطفا توجه داشته باشید که رنگ تصاویر نشان داده شده در این وب سایت ممکن است تحت تأثیر رایانه یا موبایلی که برای مشاهده استفاده میکنید متفاوت باشد. و ما تمام تلاش صادقانه ی خود را برای تولید با کیفیت چاپ به کار میگیریم.

قبول سفارشات و امنیت

هنگامی که شما بصورت آنلاین ، تلفنی یا کتبی سفارش می دهید ، یک ایمیل یا پیامک تأیید با شماره سفارش برای شما ارسال می کنیم ، این به منزله ی یک قرارداد قانونی بین ما و شماست. با این حال ، درصورت لزوم همچون بروز مشگلات فنی و غیر قابل پیش بینی ما مجاز به نپذیرفتن سفارش شما خواهیم بود ، در این صورت ما در اسرع وقت از طریق پیامک، ایمیل و یا تماس تلفنی به شما اطلاع دهیم. و هزینه ی پرداختی ظرف حد اکثر ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در تصمیم گیری در مورد پذیرش سفارش شما ، می توانیم از اطلاعاتی که به ما داده اید استفاده کنیم یا قبلاً درمورد شما نگهداری می کنیم یا از هر سوالی که ممکن است با آژانس های مختلف انجام دهیم ، برای تأیید هویت شما استفاده می کنیم. این به ما کمک می کند تا از شما و ما در برابر معاملات جعلی محافظت کنیم. اگر پیشنهاد شما را به دلایل امنیتی رد کنیم ، ممکن است با شما تماس بگیریم تا یک روش پرداخت جایگزین داشته باشیم یا به شما توصیه کنیم از یکی از فروشگاه های ما بازدید کنید.

پردازش سفارش

سفارش تا زمانی که به طور کامل پرداخت نشود ، پردازش نمی شود. سفارشات از تاریخ و زمان پرداخت پردازش می شوند ، نه تاریخ و زمان ثبت. زمان قطع پردازش ما ساعت 5 عصر به وقت ایران است و کلیه سفارشاتی که پس از این زمان پرداخت می شود ، در روز کاری بعدی پردازش می شوند.

تحویل

قیمت های ما شامل هزینه ی ارسال رایگان در تهران شهرستان است.

لغو

به دلیل سفارشی بودن بیشتر کالاهایی که